Tygodniowy newsletter PZHK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 lutego 2021

Witold Dankiewicz nie żyje

Z przykrością informujemy, że zmarł Witod Dankiewicz wieloletni Kierownik Okręgowego Związku Hodowców Koni w Łodzi. Nabożeństwo żałobne odbędzie się we wtorek 09.02.2021r. o godzinie 13:30, Kaplica ul. Ogrodowa w części ewangelickiej w Łodzi. O godz.14:00 wyprowadzenie z Kaplicy. Rodzinie i Bliskim Polski Związek Hodowców Koni składa wyrazy współczucia.

Katalog "Stanówka 2021 - Młode ogiery"!

Kwalifikacje ogierów 2,5-letnich oraz wierzchowa próba dzielności ogierów po treningu polowym (PPO), które miały się odbyć pod koniec ubiegłego roku, zostały przesunięte z powodu pandemii. Przeprowadzono je w dniach 26-27.01. 2021 r. oraz. 2-3.02.2021 r. (na terenie JKS Przybyszewo w Lesznie). Terminy kwalifikacji i PPO uniemożliwiły hodowcom i właścicielom ogierów, które uzyskały kwalifikacje do hodowli, zgłoszenie ich do katalogu stanówki.

Polowa wierzchowa próba dzielności ogierów - wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami polowej wierzchowej próby dzielności ogierów.

Wierzchowa próba dzielności ogierów ras szlachetnych - transmisja on-line

Od wczoraj trwa wierzchowa polowa próba dzielności ogierów ras szlachetnych. Wraz z miesięcznikiem Świat Koni zapraszamy do oglądania transmisji on-line z drugiego dnia imprezy.

IV Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem

Znany wszystkim kilkumiesięczny cykl zawodów "Cavaliada Tour", łączący sport, hodowlę, targi i wszystkich miłośników koni, goszczący w 4 miastach Polski, w tym roku zawita do Poznania pod nazwą "Cavaliada Winter Tour" i potrwa w sumie 2 tygodnie: 11-14 oraz 18-21 lutego.

Katalog STANÓWKA 2021

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Stanówka. Promujemy w nim ogiery z licencją Polskiego Związku Hodowców Koni ważną na rok 2021.

Zakończenie okresu przejściowego po Brexicie

31 grudnia 2020 r. zakończył się okres przejściowy związany z opuszczeniem Unii Europejskiej przez Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii (Anglia, Walia, Szkocja) oraz Irlandię Północną.