Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Kondolencje

Tygodniowy newsletter PZHK

Tygodniowy newsletter PZHK

Lista koni biorących udział w Ogólnopolskim Czempionacie Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem - Poznań 2017

W tym roku podczas Cavaliady Polski Związek Hodowców Koni przygotował Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem! W sobotę, 2 grudnia od godziny 12:00 wszyscy chętni będą mogli obejrzeć stawkę wyselekcjonowanych młodych koni. Na Arenie B zbudowany zostanie specjalny korytarz, w którym konie będą pokonywać przeszkody bez udziału jeźdźców. Po ocenie komisyjnej poznamy najlepsze konie w dwóch kategoriach wiekowych: koni 2-letnich i 3-letnich. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat koni biorących udział w Czempionacie!

Czytaj online.

Czekamy na Was w Poznaniu! Pawilon Polskiej Hodowli na Cavaliadzie

Cavaliada w Poznaniu to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego wszyscy starają się pokazać licznie zgromadzonej publiczności i odwiedzającym to, co mają najlepszego. Z tego powodu Polski Związek Hodowców Koni chce się pochwalić... końmi! Mamy ogromną przyjemność zaproszenia wszystkich do korzystania pełnymi garściami z tego, co przygotowaliśmy na to fantastyczne wydarzenie.

Czytaj online.

Próba dzielności klaczy

Informujemy, że próba dzielności klaczy, kończąca 60-dniowy stacjonarny trening wierzchowy w Zakładzie Treningowym w Łącku odbędzie się w dniu 7 grudnia 2017 r. (czwartek) o godz. 11:00. Podczas próby dzielności oceniona zostanie także jezdność klaczy przez jeźdźca testowego, którym w ZT Łąck będzie Antoni Tomaszewski. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Czytaj online.

Czytaj więcej o: Tygodniowy newsletter PZHK

Tygodniowy newsletter PZHK

Konferencja "Badania naukowe w praktyce hodowlanej koni – nowoczesne narzędzia dla hodowców" w Balicach

W imieniu Instytutu Zootechniki PIB w Balicach serdecznie zapraszamy na konferencję pt.: "Badania naukowe w praktyce hodowlanej koni – nowoczesne narzędzia dla hodowców", która odbędzie się 12 grudnia 2017 roku w Balicach.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adresem: monika.bugno@izoo.krakow.pl do dnia 30 listopada 2017 r. Formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

Czytaj online.

Czytaj więcej o: Tygodniowy newsletter PZHK

Ogólnopolski Czempionat Porównawczy w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Ogólnopolskiego Czempionatu Porównawczego Koni Ras: małopolskiej, wielkopolskiej i polski koń szlachetny półkrwi w skokach luzem, który odbędzie się w Poznaniu w dniu 2 grudnia 2017 r. (sobota) podczas Cavaliady.
Zgłoszenia prosimy kierować do Okręgowych/Wojewódzkich Związków Hodowców Koni w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 listopada 2017 roku.
Czytaj więcej o: Ogólnopolski Czempionat Porównawczy w Poznaniu