Koła Terenowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

ZARZĄDY TERENOWYCH KÓŁ HODOWCÓW KONI W KIELCACH (2015 r.)

 

TKHK BUSKO- ZDRÓJ:

  1. PREZES- Jarosław Pawlik
  2. V-CE PREZES- Tomasz Kosmala
  3. SKARBNIK- Leszek Trela
  4. SEKRETARZ- Andrzej Wojtera
  5. CZŁONEK- Mieczysław Nasienniak

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Zdzisław Szczepanek
  2. 2. Jarosław Pawlik

 

TKHK JĘDRZEJÓW:

  1. PREZES- Maciej Mider
  2. V-CE PREZES- Gustaw Leksa
  3. SKARBNIK- Adam Gajos
  4. SEKRETARZ- Zdzisław Lagierski
  5. CZŁONEK- Ryszard Dziurkowski

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Maciej Mider
  2. Gustaw Leksa

 

TKHK KAZIMIERZA WIELKA:

  1. PREZES- Przemysław Janowski
  2. V-CE PREZES- Krzysztof Przeniosło
  3. SKARBNIK- Mirosław Fucia
  4. SEKRETARZ- Stanisław Bernat
  5. CZŁONEK-Stanisław Wójcik

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Przemysław Janowski
  2. Krzysztof Przeniosło

 

TKHK KIELCE:

  1. PREZES- Paweł Wysocki
  2. V-CE PREZES- Paweł Czajkowski
  3. SKARBNIK- Zbigniew Kowalczyk
  4. SEKRETARZ- Jerzy Domoń
  5. CZŁONEK- Stanisław Siwonia
  6. Z-CA CZŁONKA- Jan Buczek

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Jan Buczek
  2. Paweł Czajkowski
  3. Stanisław Siwonia

 

TKHK OPATÓW:

  1. PREZES- Andrzej Piwowarski
  2. V-CE PREZES- Wiesław Sochacki
  3. SKARBNIK- Maciej Wolański
  4. SEKRETARZ- Józef Rychta
  5. CZŁONEK- Marek Zdonek
  6. Z-CA CZŁONKA- Krzysztof Gardynik

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Andrzej Piwowarski
  2. Wiesław Sochacki
  3. Krzysztof Gardynik

 

TKHK OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI:

  1. PREZES- Jarosław Loranty
  2. V-CE PREZES- Monika Niedziela (Kraina Koni Bałtów)
  3. SKARBNIK- Jerzy Kasprzyk
  4. SEKRETARZ- Dominika Perlik
  5. CZŁONEK- Andrzej Barański

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Jarosław Loranty
  2. Dominika Perlik

 

TKHK PIŃCZÓW:

  1. PREZES- Andrzej Chrobot
  2. V-CE PREZES- Antoni Chmielarski
  3. SKARBNIK- Kazimierz Dyraga
  4. SEKRETARZ- Magdalena Helak
  5. CZŁONEK- Czesław Bączek

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Jerzy Białobok
  2. Antoni Chmielarski
  3. Andrzej Chrobot

 

TKHK SANDOMIERZ:

  1. PREZES- Jacek Pawlica
  2. V-CE PREZES- Stanisław Dyl
  3. SKARBNIK- Kazimierz Sołtys
  4. SEKRETARZ- Andrzej Żuraw
  5. CZŁONEK- Krzysztof Burek

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Jacek Pawlica
  2. Stanisław Dyl

 

TKHK STARACHOWICE:

  1. PREZES- Bogusław Dąbrowski
  2. V-CE PREZES- Janusz Wierzbowicz
  3. SKARBNIK- Dariusz Grudniewski
  4. SEKRETARZ- Joanna Mosurek
  5. CZŁONEK- Bonifacy Brzoza

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Paweł Adamczyk
  2. Bogusław Dąbrowski
  3. Lech Jędrzejczyk

 

TKHK STASZÓW:

  1. PREZES- Artur Zamiela
  2. V-CE PREZES- Zygmunt Orzech
  3. SKARBNIK- Tadeusz Safader
  4. SEKRETARZ- Barbara Gębalska
  5. CZŁONEK- Józef Lipiec

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Artur Zamiela
  2. Tadeusz Safader
  3. Zygmunt Orzech

 

TKHK WŁOSZCZOWA:

  1. PREZES- Robert Jedliczka
  2. V-CE PREZES- Rafał Frej
  3. SKARBNIK- Hubert Jedliczka
  4. SEKRETARZ- Piotr Wojdała
  5. CZŁONEK- Paweł Kosiorkiewicz

 

DELEGACI KOŁA NA WALNY ZJAZD OZHK KIELCE:

  1. Robert Jedliczka
  2. Rafał Frej
  3. Piotr Wojdała