Tygodniowy newsletter PZHK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 lipca 2020

Warto wracać do przeszłości... O koniach małopolskich vel angloarabskich, głównie z Janowa Podlaskiego

Za dwa tygodnie odbędzie się XIII Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Rasy Małopolskiej. Mając do dyspozycji kolejną serię zdjęć, tym razem klaczy małopolskich oraz kilku ogierów głównie z Janowa Podlaskiego z lat 40 i 50-tych, warto "pochylić" się nad tą rasą, a także stadniną. Dla miłośników koni małopolskich w jednym folderze zebranych zostało ponad 55 zdjęć! Wśród tych archiwalnych fotografii można zobaczyć wiele klaczy hodowlanych, które założyły cenne linie w tej stadninie.
 

Obniżona kwota wpisowego do PPO

Wszystkich właścicieli młodych ogierów rasy śląskiej i pozostałych ras szlachetnych informujemy, iż po rozmowach przeprowadzonych z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych Partynice oraz po maksymalnej weryfikacji niezbędnych kosztów przeprowadzenia naboru i polowej zaprzęgowej próby dzielności, obniżyliśmy kwotę wpisowego na każde z tych wydarzeń do 200 zł od zgłoszonego ogiera.

XXIII Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Rasy Małopolskiej, Białka 2020

Uprzejmie informujemy, że 19.07.2020 r. LZHK wspólnie z PZHKM, PZHK i innymi organizacjami planuje przeprowadzić XXIII Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Rasy Małopolskiej.

Polowy trening zaprzęgowy ogierów w 2020 r.

Szanowni Państwo, informujemy hodowców i właścicieli ogierów rasy śląskiej i innych ras szlachetnych, że po odbyciu wielu rozmów z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych - Partynice, a także po weryfikacji miejsca ustalono termin kwalifikacji ogierów (10-11 sierpnia) i termin próby dzielności (8-10 października). Prosimy o zapoznanie się z zaktualizowanym regulaminem.

Warto wracać do przeszłości... CSIO Sopot 1986

Mamy dziś poniedziałek, a do przeszłości wracamy w naszym cyklu w piątki, ale bonusowo dajemy coś na dobry początek tygodnia... ;-)